BIO CWT на міжнародному експофорумі «Будівництво. Архітектура. Нерухомість»

У період з 6 по 8 жовтня в столиці проходила VII міжнародна будівельна виставка – Міжнародний експофорум «Будівництво. Архітектура. Нерухомість». Ця подія є дуже важливою для учасників будівельного ринку України та інших країн.

Виставка включала кілька тематичних експозицій – «Comfort House», «ENERGY & ECO TECHNOLOGY», «Дерев’яний будинок», а також «Будівництво та архітектура». Тут були широко представлені всі галузі будівельного бізнесу, провідні компанії та бренди на українському і світовому ринку.

Насичена програма виставки включала не лише різнобічну експозицію, а й велику кількість тематичних семінарів та конференцій. Захід такого масштабу дозволяє глибоко вивчити актуальні питання у сфері будівництва та експлуатації будинку, а також це відмінна можливість знайти нових партнерів для ведення бізнесу.

Компанія Allbautech традиційно взяла участь у виставці, представляючи свою продукцію на майданчику. Варто відзначити те, що автономна каналізація BIO CWT привернула до себе чималу увагу учасників та гостей заходу.

Автономна каналізація BIO CWT – це один з найбезпечніших шляхів вирішення проблеми утилізації стічних вод.

Гості та учасники виставки відзначили безліч переваг автономної каналізації. По-перше, це поєднання екологічності, економності та високої ефективності роботи установки. По-друге, якість використовуваних матеріалів і технологій, які сертифіковані згідно з вітчизняними та європейськими стандартами. А, по-третє – широкий спектр застосування установки (від невеликих приватних будинків до виробничих підприємств).

Популярність нашої продукції на заходах такого масштабу говорить про її високу якість та затребуваність на ринку галузі.