Вироби з поліпропілену: септики для дому та дачі. Спеціалізовані очисні споруди з поліпропілену

На ринку галузі очисні споруди представлені у кількох видах. Ми маємо на увазі очисні споруди біологічної очистки та споруди, які призначені для очищення стоків механічним способом.

Наразі детальніше розглянемо другий тип очисних споруд.

Наша компанія представляє низку виробів з поліпропілену такого типу. Вони представлені такими спорудами: септики, нафтовідділювачі, жировловлювачі.

Септики використовують для очищення побутових стічних вод від великих забруднень. Часто вони використовуються як відстійники. Септики, що призначені для накопичення стічних вод називаються накопичувальними. Септики, у яких стічні води очищаються від великих забруднень, називаються очисними. У разі використання будь-якого з цих видів септиків для дому або дачі для утилізації стічних вод необхідно скористатися послугами асенізаційної техніки.

Нафтовідділювачі призначені для очищення стоків від різноманітних нафтопродуктів. Основні місця застосування нафтовідділювачів – це паркування, автомобільні мийки, АЗС, СТО. Особливість сепараторів нафтопродуктів у тому, що можуть використовуватися, як окремі споруди чи складі основного локального очисного споруди.

Жировловлювачі використовуються для очищення побутових стоків від масло-і жировмісних продуктів. Основними об’єктами для застосування такого типу споруд є сфера харчової промисловості (ресторани, кафе, столові і т.д.) Споруджування жироуловлювача є досить компактним і адаптоване до встановлення навіть на домашній кухні, а не тільки на більш спеціалізованих об’єктах.

Більш детальну інформацію про споруди та вироби з поліпропілену Ви зможете прочитати на сайті www.biocwt.com.ua або зв’язавшись із регіональним менеджером у Волинській області, скориставшись контактними даними.